OBCHODNÍ ZÁSTUPCE PRAHA

Hledáme kolegyni nebo kolegu na pozici OBCHODNÍ ZÁSTUPCE s působením v Praze.

Náplň práce:

  • * udržování vztahů ve stávající zákaznické síti
  • * aktivní vyhledávání nových zákazníků
  • * samostatná příprava, plánování a realizace schůzek
  • * prezentace nabídek
  • * celkový rozvoj svěřeného segmentu
  • * spolupráce s ostatními odděleními společnosti

Požadavky na uchazeče:

  • * schopnost domluvit se s lidmi
  • * ochota učit se nové věci
  • * obchodní zkušenosti, praxe obchodního zástupce ale není podmínkou
  • * smysl pro odpovědnost a práci v týmu
  • * ŘP sk. B, schopnost ovládat PC (Outlook, Excel, Word) a obchodní administraci
  • * bezúhonnost

Nabízíme:

  • * zaměstnání u stabilní společnosti na plný úvazek v hlavním pracovním poměru
  • * práci od pondělí do pátku pouze přes den
  • * nástupní plat 30.000 Kč, po zapracování bonusy a prémie
  • * práci v menším kolektivu
  • * stravenky v hodnotě 100,– Kč

Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Kontakt: info@vencl.cz